skip to Main Content
Facebook
Новини Польщі. Робота в Польщі. Що очікувати жителям міста Вінниці та загалом українцям від Міністерства праці Польщі в 2019 році.

Новини Польщі. Робота в Польщі. Що очікувати жителям міста Вінниці та загалом українцям від Міністерства праці Польщі в 2019 році.

Збільшення оплати праці в Польщі на рівень 14,7 злотих в годину.
На сьогоднішній день, мінімальна ставка в годину є 13,7 злотих, в свою чергу мінімальна ставка в 2018 року є 2100 злотих брутто.

Для українців є хорошою новиною, підвищення рівня оплати в Польщі, адже майже третина громадянин їде на заробітки, для покращення рівня життя своєї сім’ї та рівня статку.

Уже зараз, Міністерство праці Польщі планує підвищення заробітної плати з 2019 року на рівні дві тисячі двісті п’ятдесят злотих, де ставка за одну годину праці  буде 14,70 злотих. Дане питання планується до розгляду в найближчий час Радою міністрів Польщі.

Більшість представників працедавців пропонують підвищення мінімальної оплати з 2019 року на законодавчому рівні. Успішні підприємці та великі компанії Польщі стверджують, що вони зможуть впоратися і з підвищенням такого рівня оплати. Але нажаль,  для невеличких компаній це може негативно вплинути на роботу підприємства та стати проблемою можливості утримувати працівників.

Також, підвищення оплати не підтримує міністерство фінансів та профспілки Польщі. Вони вважають, що  дане співвідношення є значно меншим від попередньо запланованого. Саме тому, до даних змін профспілки відносяться негативно і планують й наполягати на підвищенні, що мінімальний заробіток має становити дві тисячі триста вісімдесят три злотих.

Для міністерства Польщі складно дійти узгодження зі всіма сторонами, він має представити свою офіційну пропозицію про підвищення мінімальної зарплати до початку липня цього року. На цьому тижні будуть вестись перемовини з профспілками та компаніями для узгодження мінімальної оплати праці.

Back To Top